|
Felhasználó
|
PUCUT!!! xD...............
|
|
Felhasználó
|
mi lett veled pizza xd mostanában egy rosszalló szót sem látok tőled
![]() Igen, eltűnt a bannerem
![]() Fiatalabb vagyok mint barna ![]() |
|
Felhasználó
|
akkor cső.....
|
|
Felhasználó
|
még mindg nemjó engem sose sértegettél fuck xd
...……..…../´¯/)……….. (\¯`\ …………/….//……….. …\\….\ ………../….//………… ….\\….\ …../´¯/…./´¯\………../¯ `\….\¯`\ .././…/…./…./.|_……_| .\….\….\…\.\.. (.(….(….(…./.)..)..(..(. \….)….)….)....) .\…………….\/…/….\. ..\/……………./ ..\…………….. /……..\……………..…/ ….\…………..(………. ..)……………./ Igen, eltűnt a bannerem
![]() Fiatalabb vagyok mint barna ![]() |
|
Felhasználó
|
ánemszóltálbe.
![]() |
|
Felhasználó
|
nemhát am nekem még nem régebben se de bekellett pótolni xddd
megvannnn ati innen szedi a képeket xdd http://stickman.hu/PIZZADOX Legutóbb szerkesztve marhahús által. Igen, eltűnt a bannerem
![]() Fiatalabb vagyok mint barna ![]() |
|
Felhasználó
|
Ez nem jött össze.
![]() |
|
Felhasználó
|
[quote2 marhahús|[Fight_Club]|Offtopic|66334] nemhát am nekem még nem régebben se de bekellett pótolni xddd
megvannnn ati innen szedi a képeket xdd http://stickman.hu/PIZZADOX[/quote2] mi én küldöm pizzának te ne magyarázz xD |
|
Felhasználó
|
TROLLOL(10kari)
Valaki egyszer eljön sörözni velem? buzi aki nem :3 Legutóbb szerkesztve Karex által. ![]() |
|
Felhasználó
|
Most figyeled Karex ki megy veled sörözni??
Most olvastam: Karex [Fight_Club] klán fórumát böngészi. xdxd Aki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! ![]() |
Idézet








